Dzień Edukacji Narodowej, 13.10.23 r.

W piątek 13 października, w naszym Przedszkolu miała miejsce uroczystość zorganizowana z okazji corocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej potocznie zwany Dniem Nauczyciela, obchodzony 14 października, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętują więc: pani intendentka, pani księgowa, panie pracujące w kuchni, panie woźne i panowie konserwatorzy.

Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

Podczas uroczystej akademii, przedszkolaki zaprezentowały piosenki o swoich ukochanych paniach, wiersze z życzeniami dla wszystkich pracowników naszej placówki oraz tańce, dając popis swoim artystycznym umiejętnościom. Dzieci w ten sposób wyraziły płynącą prosto z serca swoją wdzięczność wszystkim paniom oraz pani Dyrektor za miłość, serce, opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację.

Korzystając z okazji, także Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim pracownikom przedszkola i zachęciła do wspólnego świętowania także w salach grupowych.