Nadchodzi Wielkanoc

Palma, zajączek i święconka,
Bazie, wydmuszki i kurczątka.
Nadchodzą święta Wielkiej Nocy,
Mama nas woła do pomocy.

Za nami przygotowania do i obchody Świąt Wielkiej Nocy.
W wielkim tygodniu Krasnale bardzo chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami snując opowieści o tradycjach w swoich rodzinnych domach i poznając obrzędy i tradycje wielkanocne.
Dzieci z ochotą podejmowały różne aktywności związane z symbolami Świąt.

Świętowaliśmy również urodziny naszego Miłoszka, który zdmuchnął 4 świeczki na torcie. Było radosne sto lat, życzenia i słodkości. Rośnij nam zdrowy i szczęśliwy !!!

W Wielkanocnych zabawach z Zajączkiem, czyli w przeddzień Wielkiego Czwartku, Krasnale oprócz zaprezentowaniu programu artystycznego, wzięły udział w zabawach zorganizowanych w ogrodzie przedszkolnym, które to zabawy, opisał w swoim liście Zajączek.
Nie zabrakło prezentów i szukania w sali koszyczków, które pod naszą nieobecność wypełniły drobne słodkości.
To był tydzień pełen radosnego oczekiwania i świetnej zabawy.