Razem z TATĄ na sportowo!, 14.06.23 r.

W środowe popołudnie 14 czerwca, odwiedzili nas wspaniali goście. Z okazji zbliżającego się Dnia Taty, do wspólnej zabawy zaprosiliśmy wszystkich tatusiów naszych przedszkolaków, którzy z uśmiechem na ustach stawili się w przedszkolnym ogrodzie, aby wspólnie i aktywnie spędzić czas.

Na wstępie, wszystkie grupy przedszkolne przedstawiły przygotowane specjalnie na tę okazję krótkie występy artystyczne, aby później porwać do zabawy swoich najbliższych. Tatusiowie stanęli na wysokości zadania pokonując tory przeszkód, tańcząc czy łowiąc rybki razem ze swoimi pociechami.

Całości imprezy dopełniła wizyta strażaków z OSP w Rudzie Śląskiej i możliwość zobaczenia wozu strażackiego, a także ochłodzenia się pod kroplami wody tryskającymi wprost z węża strażackiego.

W każdej strefie zabawy, oprócz atrakcyjnych konkurencji, znajdował się upominek, który zarówno można było zabrać do domu lub spałaszować na miejscu :)

W trakcie trwania gier i zabaw, dzięki uprzejmości Studia Fotograficznego Foto-Marek, można było wywołać zdjęcia wprost z telefonu, dzięki czemu wszyscy obecni mogli wejść w posiadanie nie tylko elektronicznej, ale i namacalnej pamiątki po tym wyjątkowym dniu.

Na koniec, za wszystkie codzienne starania i wspaniałą zabawę tatusiowie otrzymali wyjątkowe prezenty, ręcznie wykonane przez dzieci, okraszone wdzięcznością i uśmiechami swoich pociech!

To był wspaniały dzień! Mamy nadzieję, że na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i ich tatusiów <3