"Zapasy sportem wszystkich dzieci”

25 kwietnia br. wszyscy przedszkolacy udali się na zajęcia sportowe do hali „Fundacji Zapasy Sportem Wszystkich Dzieci”, gdzie pod czujnym okiem trenerów pana Jerzego Sekury i pana Piotra Topolskiego dzieci miały okazję ćwiczyć na prawdziwej macie zapaśniczej.

Trenerzy starali się zachęcić dzieci do uprawiania olimpijskiej dyscypliny sportowej jaką są zapasy. Podczas zabaw i ogólnorozwojowych ćwiczeń dzieci świetnie się bawiły i kształtowały swoją sprawność fizyczną. Fundacja organizuje dla dzieci zajęcia w ramach Akademii Bambini, w czasie których dzieci rozwijają swoją koordynację ruchową, integrują się z rówieśnikami, poznają podstawy akrobatyki i elementy mocowania w zapasach. Dziękujemy panu Jerzemu Sekurze za zaproszenie! To był bardzo radosny czas, z chęcią wrócimy na kolejne zajęcia.